SK "Vertigo" rėmėjų gretas papildė UAB "Baltijos arsenalas"

Tag: Naujiena

Džiaugiamės, kad vis daugiau sėkmingai dirbančių kompanijų dalį savo uždirbtų lėšų skiria paramai sportui. SK "Vertigo" pasirašė paramos sutartį su UAB "Baltijos arsenalas", kuri nuo šiol taps SK " Vertigo" rėmėjų komandos dalimi.

UAB “Baltijos arsenalas” - jau daugiau nei dešimtmetį sėkmingai veiklą vystanti mažmeninės ir didmeninės prekybos įmonė, valdanti parduotuvių tinklą "ARMIJAI IR CIVILIAMS". Šiose parduotuvėse prekiaujama įvairiomis kariškomis ir militaristinio stiliaus prekėmis: kariška apranga, avalyne ir ekipuote; taktine avalyne, apranga ir aksesuarais teisėsaugininkams bei apsaugos darbuotojams; turizmo (stovyklavimo) reikmenimis kariams ir civiliams.

UAB "Baltijos arsenalas" Lietuvoje atstovauja tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus, kaip - Leatherman (multifunkciniai įrankiai), 5.11Tactical  (apranga ir ekipuotė saugos profesionalams), Hi-Tec Magnum (batai kariams, policininkams ir apsaugos darbuotojams), Zamberlan (turistiniai batai), Maxpedition (kuprinės ir rankinės) ir daugelį kitų prekinių ženklų, kurie savo srities profesionalams, nesvarbu tai kariškiai, apsaugos darbuotojai, keliautojai ar medžiotojai, asocijuojasi su kokybe ir patikimumu! Daugiau informacijos galite rasti svetainėje www.arsenal.lt

Tikime, kad teigiamas rėmėjų požiūris į paramą sportui ir SK "Vertigo" veiklą, paskatins ir SK "Vertigo" žaidėjus siekti geresnių rezultatų kiekvienose varžybose.

 

Birželio futbolininkų TOP3

  •  
  •  

2013 m. krepšininkų TOP3

  • Donatas Razulis
  •  Robertas Talevičius
  •  Regimantas Šeškauskis

Karščiausi interviu

Naujausios nuotraukos

 

Partneriai

       

Sprendimas: vizijos.lt

© Copyright VšĮ "S&P fondas" 2011.